Seniorzy Spójni wracają do gry od sezonu 2014/15!

Z nieukrywaną radością pragnę poinformować w imieniu swoim, jak i zarządu naszego klubu, że planowany jest powrót drużyny seniorskiej do rozgrywek od sezonu 2014/2015. Nowa drużyna rozpocznie swe zmagania oczywiście od gry w rozgrywkach B-Klasy Podokręgu Skoczów.

Póki co więcej jest niewiadomych niż tych potwierdzonych informacji, lecz do początku nadchodzącego sezonu jest jeszcze sporo czasu i na pewno z czasem wiele spraw będzie wyjaśnionych.

Co wiadomo już? Po pierwsze. Wiadomo, że treningi rozpoczną się po świętach wielkanocnych i będą się odbywały w czwartki wraz z drużyną juniorów. Data pierwszego treningu zostanie podana zaraz jak tylko będzie znana. Po drugie. Wszyscy chętni do gry niech czują się serdecznie zaproszeni na treningi, ponieważ będzie to drużyna budowana zupełnie od zera, więc każdy będzie miał okazję się wykazać swymi umiejętnościami.