Podium Orlików, triumf Trampkarzy w Pogórzu

W sobotę 20 stycznia drużyna Orlików oraz Trampkarzy brały udział w turnieju halowym zorganizowany przez LKS Pogórze.

Rano rozgrywki rozpoczęli zawodnicy z rocznika 2007 i młodsi. Z racji, że w naszym klubie w kategorii Orlik trenuje ponad 20 dzieciaków(!) trener Lucjan Zwardoń zdecydował się wystawić dwie drużyny. W turnieju udział brali również zawodnicy Rekordu Bielsko-Biała filia Strumień oraz dwie drużyny gospodarzy. Po rozegraniu 10 meczów najlepsza okazała się drużyna ze Strumienia a na drugim i trzecim stopniu podium stanęli zawodnicy "Spójni" Górki Wielkie! Barw "Spójni" tego dnia bronili: Chrapek Franciszek, Czermak Kacper, Dergun Dominik, Herzyk Michał, Kołder Kamil, Kubicius Grzegorz, Nalepa Filip, Nalepa Jakub, Nalepa Piotr, Nowak Nikodem, Macura Miłosz, Olesz Kacper, Skrzyp Piotr, Sikora Michał, Tyc Filip, Tyc Patryk.  Poniżej przedstawiamy komplet wyników.

W południe turniej rozpoczęli trampkarze, którzy zmierzyli się z gospodarzami - LKS Pogórze oraz LKS Goleszów, LKS Kończyce Wielkie i zespół ministrantów Parafii pw.NMP Królowej Polski w Pogórzu. Po zaciętych meczach najlepsi okazali się zawodnicy Lucjana Zwardonia wygrywając trzy mecz oraz doznając jednej porażki. Trampkarze wystąpili w następującym składzie: Samuel Szymura, Maciej Holeksa, Damian Bąk, Kordian Bąk, Mateusz Albiński, Nikodem Niemiec oraz Piotr Stasiak. Poniżej przedstawiamy komplet wyników.

Obu zespołom Orlików oraz Trampkarzom i Trenerowi Zwardoniowi dziękujemy za poświęcony czas i pierwsze puchary w 2018 roku!

Z tego miejsca zarząd Klubu pragnie podziękować organizatorom turnieju za zaproszenie, poczęstunek i wzorową organizację.

Poniżej link do zdjęć z turnieju:

Orliki

Trampkarze